معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

سخت گیری چشم شما را 10 بار تعریف بیشتر خواهد کرد - در اینجا آمده است

سخت گیری چشم شما را 10 بار تعریف بیشتر خواهد کرد - در اینجا آمده است
نوشته شده توسط SOPHIE ROSS UPDATED FEB 04، 2020
zendaya پوشیدن خط چشم
ZENDAYA
آیا هنوز تلاش نکرده اید (یا حتی از آن شنیده نشده اید)؟ تو تنها نیستی. اما اگر این مطلب را می خوانید ، احتمالاً کنجکاو هستید ، بنابراین در اینجا ادامه می یابد: Tightlining تکنیکی برای ترسیم خط بالای آب شما - منطقه داخل خط شلاق است. اگر بخواهید ، این توهم اندکی است که هنرمندان آرایش سالها عاشق آن بودند ، اما واقعاً به عنوان یک ترفند روزمره برای بقیه مردم کم نشده است. البته ، ما فکر می کنیم به محض فهمیدن مزایای "خط چشم نامرئی" (همانطور که بسیاری از هنرمندان آرایش آنرا صدا می کنند) - و انجام آن در خانه چقدر آسان است - احتمالاً شما به عقب نگاه نخواهید کرد.

لوازم آرایشی برای مبتدیان ، باعث می شود تخت شلاق شما پررنگ تر به نظر برسد ، و ظاهر ضربات ضخیم تری به خود می گیرد. به گفته هنرمند مشهور آرایش ، نیگل استانیسلاوس ، همچنین با بزرگتر و مشخص تر شدن چشم ها به زیبایی و بلند شدن درام کمک می کند تا چشم ها را بزرگتر و مشخص تر نشان دهد و در عین حال شکل طبیعی زیبای چشم شما را نیز به وجود آورد. جینا منارد ، هنرمند آرایش حرفه ای ، می گوید: "تنگ کردن می تواند راز کوچک شما باشد." "شما در حال ایجاد یک خط تاریک پنهان هستید که به نوبه خود چشم شما را درخشان می کند."

جلوتر ، منارد راهنمای گام به گام خود را برای سفت کردن چشم با خط چشم به اشتراک می گذارد ، خواه شما به دنبال ظاهر طبیعی بدون آرایش یا درام تمام عیار باشید.

01
از 04
دبستان: شلاق خود را ببندید و خط آب را خشک کنید
جینا منارد ، هنرمند آرایش ، مژه های خود را مجعد می کند


لوازم آرایشی

خرید لوازم آرایشی

فروشگاه لوازم آرایشی

لوازم آرایشی مک

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی

لوازم آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی

آرایش

لیست لوازم آرایشی

لوازم آرایشی به انگلیسی

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

لوازم آرایشی مک

دیجی کالا لوازم آرایشی

لوازم ارایشی مارک

قیمت ست کامل لوازم آرایشی مک

خرید لوازم آرایشی ارزان


JENNA MENARD
خرید لوازم آرایشی خوب است که مژه ها را ببندید تا بتوانید منظره بهتری از مکان بزرگ شدن مژه ها از درب شما بدست آورید.

همچنین ، به طور رسمی با درب های خود آشنا شوید ، بنابراین بهتر می توانید برای موفقیت آماده شوید. منارد می گوید: "تمرین احتمالاً مهمترین قدم برای آشنایی با پلکهای شماست." "با شلاق ها و دربهای خود و جایی که آنها را ملاقات می کنید آشنا شوید."

قبل از شروع ، به یاد داشته باشید که خط آب فوقانی شما یک منطقه ظریف است که به یک نرم افزار ظریف نیاز دارد ، بنابراین سعی نکنید این کار را بطور موقت انجام دهید.

به اندازه کافی عجیب ، خشک کردن خط آب شما قبل از استفاده آسان تر است (که به شما کمک می کند فرمول به جای شستشو بچسبد) ، که می توانید قبل از شروع کار فقط با چرخاندن یک Q- نوک روی منطقه انجام دهید.

سپس تنظیمات مناسب را پیدا کنید. استانیسولوس می گوید: "همیشه همیشه امن تر از نشستن در مقابل آینه با آرنج های خود که روی میز قرار گرفته ایمن است." (فکر کنید: یک غرور یا فقط یک میز با یک آینه آرایش.)

محصولات آرایشی همچنین ، توجه به این نکته ضروری است که دو نوع سفت کننده وجود دارد: یکی در آن جایی که شما تمام خط فوقانی آب را برای ایجاد یک نگاه عمیق و حسی ردیف می کنید ، و دیگری در جایی که با دقت در بین شلاق ها خط می کنید تا "تعریف نامرئی" ایجاد کنید ، یعنی ، توهمی شلاق های ضخیم تر و کامل تر فرد مهم نیست که چه کسی را تلاش می کنید ، این نکات مفید خواهد بود.


02
از 04
سلاح خود را انتخاب کنید: مداد ، مداد رنگی یا آستر مایع
آرایشگر آرایش جینا منارد با قلم مو دقیق
JENNA MENARD
این واقعاً به تنظیمات شما بستگی دارد. برخی از هنرمندان آرایش یک نوار مداد را با نوک تیز توصیه می کنند. بسته به آنچه می خواهید یک رنگ انتخاب کنید: برای نمای جسورانه ، سیاه را انتخاب کنید. برای کمی نرم تر ، قهوه ای را انتخاب کنید. برای اینکه چشمهای شما بیدارتر به نظر برسند ، سفید یا برهنه را انتخاب کنید. و البته ، برای یک نگاه کاملاً سرگرم کننده و غیر منتظره ، یک نئون را انتخاب کنید). بیشتر هنرمندان آرایش مدادهای سیاه را برای یک ظاهر شرجی انتخاب می کنند.

دیگران مانند Menard و آرایشگر حرفه ای Stacy Cho به دنبال فرمولهای ژل رنگدانه ای هستند که با یک برس آرایشی با دقت بسیار نازک به خط آب فوقانی شما اعمال می شوند. برای برس ، منارد پیشنهاد MAC 212 (25 دلار) یا برس Flat Eyeliner توسط لورا مرسیر را پیشنهاد می کند. او می گوید: "من پیشنهاد می کنم قلم مو را در آستر فرو کنید و با فشار دادن رنگدانه در هر دو طرف قلم مو آن را صاف کنید تا یک قسمت با شکاف و صاف تر ایجاد شود." "من استفاده از برس های صاف را دوست دارم زیرا به شما کمک می کند تا یک خط صاف و بدون سر و صدا ایجاد کنید. شما باید از بالای موهای صاف استفاده کنید و با مقدار کمی آستر شروع کنید ، سپس راه خود را ادامه دهید."

اگر از مداد چشم تیز استفاده می کنید ، استانیسلاوس توصیه می کند که سریعاً نوک مداد را با مقداری هوای گرم از سشوار منفجر کنید تا کمی راحت تر برای ذوب شدن آن ذوب شود. سپس ، مداد را بر روی قسمت پشت دست خود فشار دهید تا دور آن جمع شود و نوک را کمی صاف کنید قبل از شروع استفاده.


03
از 04
درب های خود را بلند کرده و در خط فوقانی آب خود اعمال کنید
هنرمند آرایش جینا منارد چشمان خود را محکم می کند
JENNA MENARD
این کار باید برای استفاده کنندگان مخاطب بسیار آسان باشد: با استفاده از دست غیر کاربردی ، بندها را به آرامی بلند کنید تا اعمال شود.

برای ظاهر مژه های ضخیم تر فردی ، از رنگی استفاده کنید که ریمل مژه و ابرو خود را (سیاه یا قهوه ای) تطبیق می دهد تا "آهسته اما مطمئناً آستر بین مژه ها را پر کنید."

"اگر به دنبال اضافه کردن برخی از درام های اضافی به ظاهر هستید ، قسمت های دیگر خط آب فوقانی را پر کنید." چو می گوید زیبایی سفت کردن کل خط آب ، تقویت خط شلاق شما ، اضافه کردن وزن به ضربه شلاق شماست ، و باعث می شود که این ناحیه پر از ظاهر واقعی باشد. (مانند سحر و جادو.) هنرمندان آرایش معمولاً دنبال شرارت ، جنس هستند

https://sanykala.com/product-category/category-غیر مجاز می باشدmetic/


برچسب: ،خرید لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی ،فروشگاه لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی مک ،فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی ،لوازم آرایشی و بهداشتی ،فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی ،لوازم آرایشی مک ،لوازم ارایشی مارک ،خرید لوازم آرایشی ارزان آرایش،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۱:۱۴ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)