معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد

آیا هرگز تعجب کرده اید که چگونه آرایش شخص بسیار عالی به نظر می رسد؟ همه اینها با یک پایه بی عیب و نقص شروع می شود. اگر درمورد آرایش کامل چیزی مثل من باشید ، احتمالاً ساعتها در تلاش برای دستیابی به پایه عالی صرف می کنید. اگر پایه کامل نباشد ، بقیه تلاشهای آرایش شما به معنای ناپسند بودن است. بنابراین بیایید دقیق تر به چگونگی استفاده از بنیاد مایع بپردازیم.

قبل از بحث در مورد استفاده از بنیاد مایع ، اجازه دهید شرایط را ببینیم.

آنچه شما نیاز دارید؟
آغازگر: ما در مورد آغازگرها به اندازه کافی صحبت نمی کنیم ، اما قطعاً آنها مورد توجه هستند. آغازگرها نه تنها از بین پوست استفاده می کنند ، و باعث می شوند برای استفاده آسان از فونداسیون یکدست شوند ، بلکه به آرایش کمک می کنند که ماندگاری بیشتری داشته باشد.
بنیاد انتخاب شما: بنیاد مورد علاقه خود را بگیرید! چیزی را انتخاب کنید که متناسب با نوع پوست شما باشد. اگر پوست روغنی دارید ، مطمئناً با چیزی که آب باشد ، بهتر است. اگر پوست خشک دارید ، چیزی را انتخاب کنید که باعث رطوبت پوست شما شود.
چگونه می توان از بنیاد مایع روی صورت استفاده کرد؟
در اینجا آموزش گام به گام استفاده از فونداسیون مایع روی صورت ارائه شده است.

1. پوست خود را نخست کنید
چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد - 1. پوست خود را برجسته کنید
تصویر: Shutterstock

اگر می خواهید آرایش شما طولانی بماند این یک قدم بسیار مهم است. من مطمئن هستم که هیچ کس نمی خواهد آرایش آنها ظرف چند ساعت از بین برود ، بنابراین این مرحله را از دست ندهید. خیلی وقته ممنون میشم روی مناطقی متمرکز شوید که فکر می کنید ماکوپ در بیشتر مواقع از بین برود یا جایی که منافذ زیادی وجود دارد. نواحی مشکل دار معمولاً منطقه T ، نواحی اطراف بینی و زیر چشم هستند.

2. زمان برای بنیاد است
نحوه استفاده از بنیاد مایع - 2. بنیاد مورد نظر خود را انتخاب کنید
تصویر: Shutterstock

پایه و اساس مورد نظر خود را انتخاب کنید و مقداری از قسمت پشت آن را پمپ کنید. آن را عاقلانه انتخاب کنید! با توجه به مناسبت ، زمان روز ، فصل و نوع پوست را انتخاب کنید. من شخصاً دوست دارم از بنیاد Maybelline Matte + Poreless یا بنیاد مخمل Chanel Perfection Lumiere Velvet استفاده کنم.

3. ابزار مورد نظر خود را بگیرید
اکنون زمان انتخاب کالایی است که می خواهید از آن استفاده کنید.

من) برس بنیادی
نحوه استفاده از بنیاد مایع - بنیاد برس 3 Pin (i) Foundation
تصویر: Shutterstock

روش های مختلفی برای استفاده از پایه و اساس وجود دارد. من شخصاً دوست دارم از یک قلم مو استفاده کنم زیرا احساس می کنم بی عیب و نقص تری به من می دهد. نوع قلمویی که می خواهید از آن استفاده کنید بستگی به نوع ظاهری که می خواهید بستگی دارد. یک برس بنیادی مسطح پوشش کاملی را به شما می دهد. با این حال ، اگر به دنبال طبیعی کمی طبیعی هستید ، می توانید از یک برس پاک کننده استفاده کنید که یک پوشش متوسط ​​یا یک برس قلاب دار را ارائه می دهد ، که پوشش متوسطی به شما می دهد.

چگونه می توان از برس بنیاد برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟
نحوه استفاده از بنیاد مایع - نحوه استفاده از بنیاد برس Pinit
تصویر: Shutterstock

اگر می خواهید پایه و اساس شما بی عیب و نقص به نظر برسد ، از یک برس تنظیم کننده استفاده کنید تا محصول را بر روی پوست خود در حرکتی دایره ای قرار دهید. باور کنید که می گویم هرچه بیشتر تنفس کنید ، بهتر به نظر می رسد ، بنابراین عقب خود را در آن قرار دهید (یا در این حالت بازوی خود را).

ب) مخلوط کن زیبایی
چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد - 3 (ii) زیبایی مخلوط کن Pinit
تصویر: Shutterstock

مخلوط کن زیبایی در مقایسه با محصولاتی مانند برس و اسفنج نسبتاً جدید است. هرچند که ممکن باشد تازه باشد ، جهان را با طوفان به تصرف خود درآورد و بازی آرایش را برای بسیاری از افراد در آنجا تغییر داد. فهمیدم که وقتی می خواهید پوست شما بی عیب و نقص به نظر برسد ، مخلوط کننده زیبایی جایگزین خوبی برای یک برس است.

چگونه می توان از مخلوط کن زیبایی استفاده کرد تا از بنیاد مایع استفاده شود؟
Beauty-Blenderr Pinit
تصویر: Shutterstock

پایه و اساس را در تمام صورت قرار دهید ، روی محصول با مخلوط کننده زیبایی مرطوب بروید و مخلوط شوید! وقت خود را صرف کرده و در حین ترکیب صبر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که محصول به طور مساوی توزیع شده است تا در مکان ها به نظر نمی رسد کیک باشد.

iii) اسفنج آرایشی
نحوه استفاده از بنیاد مایع - 3 (iii) Makeup Sponge Pinit
تصویر: Shutterstock

این نسخه قدیمی تر مخلوط کن زیبایی است. اسفنج ها به صورت مربع و گوه بریده می شوند و از آن برای اعمال فونداسیون روی پوست استفاده می شود. این یک گزینه ارزان قیمت است زیرا نیازی به صرف هزینه زیادی برای برس ندارد.

چگونه می توان از اسفنج آرایش برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟
چگونه می توان از اسفنج آرایش برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟ پینیت
تصویر: Shutterstock

اسفنج آرایش را در فونداسیون که در قسمت پشتی دست قرار دارد ، خم کنید و در سکته های سبک شروع به استفاده از آن روی صورت کنید. از مرکز صورت شروع کنید و به سمت بیرون بروید. کار خود را ادامه دهید تا زمانی که از پوشش راضی باشید.

IV) انگشتان
انگشتان برای اعمال بنیاد مایع Pinit
تصویر: Shutterstock

برو طبیعی! از آنچه به شما داده شده استفاده کنید! همه ما از آنجا شروع کردیم! در حقیقت ، من هنوز از انگشتان خود برای اعمال کرم bb و رفع قسمت های خاصی استفاده می کنم. انگشت حلقه ابزاری عالی است! در حین استفاده از کانسیلر بسیار خوب خدمت می کند. با این وجود ، اگر پوست روغنی دارید ، از انگشتان خود استفاده نکنید زیرا روغنهای طبیعی انگشتان در صورت شما پخش می شود.

چگونه می توان از انگشت استفاده کرد تا از بنیاد مایع استفاده شود؟
چگونه می توان از انگشت استفاده کرد

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۲:۱۰ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)