معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

بهترین خط چشم های Loreal - 10 مورد برتر ما

L'Oreal بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی جهان است که در 130 کشور جهان وجود دارد و دارای 5 قاره است. این برند توسط افراد مشهور برجسته در هر نقطه از جهان تأیید می شود. این محصول برخی از محصولات شگفت انگیز و با کیفیت را دارد.

L'Oreal برخی از بهترین آسترهای چشم را برای ما به ارمغان می آورد و یک عاشق آرایش باید حتماً حداقل یکی از این محصولات جذاب را امتحان کند. در اینجا من ده مورد برتر باریک چشم L'Oreal را ذکر کرده ام که به شما در انتخاب بهتر کمک می کند.

بررسی قیمت محصولات
لیورآلر فوق العاده لیترر لیورآلر Lhroreal 24hr Water Eyeliner - سیاهترین قیمت چک
لیورآلر فوق العاده لیترر لیورآلر 24 ساعته واتر لیلر - قیمت چک قهوه ای
قیمت بررسی قیمت لاینر فوق العاده سریع تأثیر ناپذیر L'oreal Super Liner
چراغ روشنایی فوق العاده Lioralal (یاقوت کبود تیره) برای بررسی چشمان آبی
خط چشم مایع Super Liner Lierid Liner - قیمت چک لیست سیاه
قیمت چک لاینر فوق العاده کربن براق لاینورال
قیمت بررسی آستر مداد رنگی کانتور Lloreal
قیمت چک لاینر Pencil Pencil Perfect Liner
دوست داشتنی ترین مژه های لورال
1. لیلر فوق العاده لیلر آب 24 ساعته Liororeal Super Liner - سیاهترین مشکی:

لیورآلر Super Liner 24 ساعته ضد آب ژل خط چشم - Blackest Black Pinit

خط چشم ژل Loreal یکی از بهترین آسترهای ژل موجود در هند است. در 2 رنگ - سیاه و قهوه ای وجود دارد. آستر را می توان بسیار صاف و آسان بکار برد. این وسیله با یک برس آستر ارائه می شود که به راحتی و راحت می تواند خطوط ضخیم و نازک را ترسیم کند. سایه ، مشکی بسیار رنگی است و به رنگ جت مشکی با یک پایان نیمه مات می دهد. قدرت ماندن بسیار شگفت انگیز است. مدت طولانی بدون لکه دار شدن و محو شدن می ماند. آستر ضد عرق ، ضد لک است و با یک پاک کننده آرایش می توان آن را به راحتی جدا کرد.


2. خط چشم ژل ضد آب 24 Lhroreal Super Liner 24 ساعت - قهوه ای:

 L'oreal Super Liner 24 ساعته ضد آب ژل خط چشم - Brown Pinit
این سایه قهوه ای بوش ژل است. سایه قهوه ای مناسب با نازک و شفاف است که باعث می شود آن را برای پوشیدن روزانه یا پوشیدن کار مناسب کنید. بیش از 8 ساعت می ماند و کاملاً ضد آب است.


[بخوانید - مجموعه بی نظیر محصولات آرایشی L'oreal]

3. لاینر Super Liner Super Liner Instant Impact Final Liner:

L'oreal Super Liner Instant Impact Felt Liner Pinit
آستر احساس لورئال یک بوش مایع است که به سبک قلم نشانگر ارائه می شود. نوک نمدی باعث ایجاد سهولت و دقت در ایجاد ظاهری متفاوت می شود ، خواه باند بالدار یا چشم گربه باشد. بلافاصله پس از کاربرد خشک می شود. سایه جت مشکی است و جلای براق به چشم می بخشد. تنها تفاوت این محصول این است که ضد آب نیست و هنگام تماس با حتی چند قطره آب حل می شود.


[بخوانید: مارک های خط چشم]

4. لومینایزر Super Liner L'oreal - چشم های فندق (آمتیست سیاه):

L'oreal Super Linum Luminizer - Eyel Eyes (سیاه آمتیست) Pinit
سوپر لاینایزر L’Oreal در 3 سایه خیره کننده با ذرات بازتاب دهنده نور ارائه می شود که هر کدام برای چشم های رنگی مختلف فرموله شده اند. آمتیست سیاه یک سایه آلو تیره زیبا است که برای زیبایی های فندق چشم در نظر گرفته شده است. سایه زرق و برق دار با یک درپوش شفاف روشن می کند و رنگ چشم را به روشی زیبا تقویت می کند. آستر بدون اجرای کار صاف است. قدرت ماندن نیز خوب است و 6 ساعت بیشتر بدون محو شدن و خونریزی می ماند.

5. لومینر کننده فوق العاده آستر L'oreal - چشم های قهوه ای (الماس سیاه):

نورپردازی لاینر فوق العاده L'oreal - چشم های قهوه ای (الماس سیاه) Pinit
فرمول Black Diamond شبیه سایر سایه های موجود در این محدوده است. این مخصوص چشم های قهوه ای است و در سایه مشکی براق قرار دارد. این یک مشکی نرم و دارای تابش ریز آبی و طلایی است. برای بدست آوردن رنگی تیره و غنی شدید ، 2 ضربه تند و سریع انجام می شود. سایه روشن و براق این آستر کاملاً چشمهای قهوه ای تیره را تکمیل می کند. 5 ساعت به راحتی بدون محو شدن می ماند.

6. لومینایزر فوق العاده لاینر Loreoreal (یاقوت کبود تیره) برای چشم های آبی:

L'oreal Super Linum Luminizer (یاقوت کبود تیره) برای Pinit Eyes Blue
سایه تیره یاقوت کبود یک آبی رنگ نیمه شب با زرق و برق جواهر است که بر روی چشم های آبی زیبا به نظر می رسد. این سایه هیچ زرق و برق و براق ندارد و باعث می شود آن را برای پوشیدن روزانه مناسب کنید. رنگدانه این سایه شگفت انگیز است و در عرض چند ثانیه خشک می شود. مطمئناً این مورد باید از این محدوده خریداری شود.


7. لاینر Super Liner Liquid Eye Liner - سیاه و سفید:

 L'oreal Super Liner Liquid Eye Liner - Black Laquer Pinit
اگر به دنبال انتخابی مناسب در بین مژه های مایع لورئال هستید ، بهترین گزینه برای باریکترین حالت فوق العاده L'Oreal است. متقاضی دارای یک قلم نوک اسفنجی است که برای ایجاد خطوط ریز و ضخیم و یک تلنگر شرجی به شما می دهد. در عرض چند ثانیه خشک می شود. سایه جت مشکی با یک پایان کامل است. آستر ضد سبه است و بیش از 4 ساعت می ماند. این تست از نظر چشم پزشکی است و برای استفاده از لنزهای حساس چشم و لنز کاملاً بی خطر است.


8. خط چشم فوق العاده کربن براق Lineral Liner:

L'oreal Super Liner Carbon Gloss Liner Eye Liner Pinit
Carbon Gloss نسخه براق و فوق العاده بوش است. اگر علاقه زیادی به آسترهای مات ندارید ، می توانید با خیال راحت از این انتخاب کنید. آستر از درخشش مناسب برخوردار است. کاملاً براق نیست ، اما g

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۰:۵۵ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)