معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

بهترین ماشین های هنری ناخن - 10 عکس برتر ما

دستگاههای هنری ناخن باعث ایجاد انقلابی در دنیای هنر ناخن شده اند. از آنجا که این هنر بسیار در مورد کمال و نتایج خوب است ، این ماشین ها بطور گسترده توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد جدیدی به هنر ناخن بخشیده است. انواع مختلفی از ماشین آلات هنری ناخن نیز وجود دارد. در زیر فهرست های برتر ما از بهترین ماشین های هنری ناخن ذکر شده است.

10 ماشین برتر برتر هنری ناخن
1. چاپگر ناخن - همه در یک سیستم:
چاپگر ناخن دارای طرح های از پیش تعیین شده هنر ناخن است به گونه ای که می توانید آنها را با رنگ دلخواه خود چاپ کنید. در یک زمان و با کمال بر روی یک میخ چاپ می شود. این دستگاه چاپ ناخن قابل حمل و استفاده گسترده در سالن های هنر ناخن و توسط متخصصان است.

2. لامپ مانیکور 12W و ماشین هنری ناخن - Open Automatic:

این محصول ساخته شده در چین برای هنر ناخن بسیار آسان است و طرح های مورد نظر شما با این کار به راحتی روی ناخن های شما قابل چاپ است. مزیت اضافه شده این است که در مقایسه با سایر ماشین های هنری ناخن ، این هنر را در 1/4 از زمان خشک می کند. تمام ناخن ها با هم چاپ می شوند تا یک نتیجه عالی داشته باشند.

[بخوانید: محصولات هنری ناخن]

3. دستگاه هنری ناخن Imaginail:
این دستگاه هنری ناخن با هزاران اثر هنری از پیش تعریف شده برای انتخاب وجود دارد. در میان اکثر استودیوهای هنری ناخن و متخصصان استفاده از آن بسیار آسان و محبوب است. طولانی ، کوتاه یا مصنوعی ، با انتخاب دلخواه خود رنگ هایی را انتخاب می کند.

4. دستگاه چاپگر ناخن 2011 / نقاشی هنری ناخن:
دستگاه چاپگر ناخن 2011 برای طراحی های زیبایی که می تواند بسازد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بسیار گران قیمت است و عمدتاً توسط هنرمندان برجسته ناخن یا استودیوهای حرفه ای با سطح بالا استفاده می شود. عملکرد محصول نیز پیچیده است.

5. دستگاه چاپ هنری سیگما ناخن:
این چاپگر ناخن از Sigma آسان است زیرا در سیستم عامل ویندوز کار می کند. این چاپ با کیفیت عکس به ناخن ها و سایر خروجی های اضافی که بسیار رضایت بخش هستند ، می دهد. این یک انقلاب دیجیتالی در صنعت هنر ناخن است.

6. تمبرهای هنری ناخن:
دستگاه های تمبر ناخن ساده ، دستی و کاربردی آسان هستند. این محصول بیشتر توسط کسانی استفاده می شود که ناخن های خود را در خانه چاپ می کنند. استفاده از آن بسیار آسان است و نتایج ساده اما زیبایی را ارائه می دهد. برای انواع مختلفی از طراحی می توانید از کارتهای مختلف هنری ناخن موجود در بازار استفاده کنید.

7. دستگاه مانیکور فایل دریل اکریلیک ناخن برقی:
این مته هنر ناخن با ضمیمه های مختلفی برای مانیکور و هنر ناخن همراه است. تنها نکته ای که باید مراقب باشید این است که باید از آن به صورت دستی استفاده شود. بنابراین برای نتایج کامل به تمرین زیادی نیاز دارید. دستگاه چند منظوره است و می توان برای مانیکور نیز استفاده کرد.

[بخوانید: 7 نوع برس هنری ناخن]

8. مجموعه برقی پدیکور مانیکور مانیکور دستگاه برقی ناخن برقی 110V:
از این دستگاه کم توان به راحتی می توانید برای طراحی های هنری ناخن دست به صورت رایگان استفاده کنید. این چند منظوره است و می تواند برای مانیکور استفاده شود. طراحی ناخن پدیکور و ناخن پا نیز طراحی شده است. تنها اشکال این است که دستگاه حجیم است.

9. چاپگر ناخن (مدل هوشمند):
از نظر ظاهری این دستگاه مانند چاپگرهای دیجیتال معمولی است. با استفاده از یک کامپیوتر معمولی ، سبک ، قابل حمل و دسترسی آسان است. بر روی ناخن های طبیعی و مصنوعی چاپ می شود و بازده ای با کیفیت می بخشد.

10. دستگاه دریل ناخن BNX 1184:
این دستگاه همچنین یک وسیله نقلیه الکتریکی قابل حمل ناخن است که مورد استفاده هنرمندان ناخن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. کار با آن سریع است. تمام آنچه شما نیاز دارید کنترل دستان شماست. این عمدتا برای طراحی هنر ناخن دست رایگان استفاده می شود و کار شما را آسان می کند.

[بخوانید: طرح های هنری ناخن فرانسوی Tip Nail]

دستگاه های هنری ناخن باعث می شوند که نقاشی ناخن کار ساده ای باشد و همچنین بسیار کاربر پسند است. اینها کاربرد بسیار خوبی دارند اما معمولاً برای مصارف خانگی خریداری نمی شوند. محصولات متنوعی در بازار موجود است و بنابراین ، قبل از خرید یک تحقیق کامل توصیه می شود.

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۵۱ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)