معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی .

معرفی برترین برندهای لوازم آرایشی

چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد

آیا هرگز تعجب کرده اید که چگونه آرایش شخص بسیار عالی به نظر می رسد؟ همه اینها با یک پایه بی عیب و نقص شروع می شود. اگر درمورد آرایش کامل چیزی مثل من باشید ، احتمالاً ساعتها در تلاش برای دستیابی به پایه عالی صرف می کنید. اگر پایه کامل نباشد ، بقیه تلاشهای آرایش شما به معنای ناپسند بودن است. بنابراین بیایید دقیق تر به چگونگی استفاده از بنیاد مایع بپردازیم.

قبل از بحث در مورد استفاده از بنیاد مایع ، اجازه دهید شرایط را ببینیم.

آنچه شما نیاز دارید؟
آغازگر: ما در مورد آغازگرها به اندازه کافی صحبت نمی کنیم ، اما قطعاً آنها مورد توجه هستند. آغازگرها نه تنها از بین پوست استفاده می کنند ، و باعث می شوند برای استفاده آسان از فونداسیون یکدست شوند ، بلکه به آرایش کمک می کنند که ماندگاری بیشتری داشته باشد.
بنیاد انتخاب شما: بنیاد مورد علاقه خود را بگیرید! چیزی را انتخاب کنید که متناسب با نوع پوست شما باشد. اگر پوست روغنی دارید ، مطمئناً با چیزی که آب باشد ، بهتر است. اگر پوست خشک دارید ، چیزی را انتخاب کنید که باعث رطوبت پوست شما شود.
چگونه می توان از بنیاد مایع روی صورت استفاده کرد؟
در اینجا آموزش گام به گام استفاده از فونداسیون مایع روی صورت ارائه شده است.

1. پوست خود را نخست کنید
چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد - 1. پوست خود را برجسته کنید
تصویر: Shutterstock

اگر می خواهید آرایش شما طولانی بماند این یک قدم بسیار مهم است. من مطمئن هستم که هیچ کس نمی خواهد آرایش آنها ظرف چند ساعت از بین برود ، بنابراین این مرحله را از دست ندهید. خیلی وقته ممنون میشم روی مناطقی متمرکز شوید که فکر می کنید ماکوپ در بیشتر مواقع از بین برود یا جایی که منافذ زیادی وجود دارد. نواحی مشکل دار معمولاً منطقه T ، نواحی اطراف بینی و زیر چشم هستند.

2. زمان برای بنیاد است
نحوه استفاده از بنیاد مایع - 2. بنیاد مورد نظر خود را انتخاب کنید
تصویر: Shutterstock

پایه و اساس مورد نظر خود را انتخاب کنید و مقداری از قسمت پشت آن را پمپ کنید. آن را عاقلانه انتخاب کنید! با توجه به مناسبت ، زمان روز ، فصل و نوع پوست را انتخاب کنید. من شخصاً دوست دارم از بنیاد Maybelline Matte + Poreless یا بنیاد مخمل Chanel Perfection Lumiere Velvet استفاده کنم.

3. ابزار مورد نظر خود را بگیرید
اکنون زمان انتخاب کالایی است که می خواهید از آن استفاده کنید.

من) برس بنیادی
نحوه استفاده از بنیاد مایع - بنیاد برس 3 Pin (i) Foundation
تصویر: Shutterstock

روش های مختلفی برای استفاده از پایه و اساس وجود دارد. من شخصاً دوست دارم از یک قلم مو استفاده کنم زیرا احساس می کنم بی عیب و نقص تری به من می دهد. نوع قلمویی که می خواهید از آن استفاده کنید بستگی به نوع ظاهری که می خواهید بستگی دارد. یک برس بنیادی مسطح پوشش کاملی را به شما می دهد. با این حال ، اگر به دنبال طبیعی کمی طبیعی هستید ، می توانید از یک برس پاک کننده استفاده کنید که یک پوشش متوسط ​​یا یک برس قلاب دار را ارائه می دهد ، که پوشش متوسطی به شما می دهد.

چگونه می توان از برس بنیاد برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟
نحوه استفاده از بنیاد مایع - نحوه استفاده از بنیاد برس Pinit
تصویر: Shutterstock

اگر می خواهید پایه و اساس شما بی عیب و نقص به نظر برسد ، از یک برس تنظیم کننده استفاده کنید تا محصول را بر روی پوست خود در حرکتی دایره ای قرار دهید. باور کنید که می گویم هرچه بیشتر تنفس کنید ، بهتر به نظر می رسد ، بنابراین عقب خود را در آن قرار دهید (یا در این حالت بازوی خود را).

ب) مخلوط کن زیبایی
چگونه می توان از بنیاد مایع استفاده کرد - 3 (ii) زیبایی مخلوط کن Pinit
تصویر: Shutterstock

مخلوط کن زیبایی در مقایسه با محصولاتی مانند برس و اسفنج نسبتاً جدید است. هرچند که ممکن باشد تازه باشد ، جهان را با طوفان به تصرف خود درآورد و بازی آرایش را برای بسیاری از افراد در آنجا تغییر داد. فهمیدم که وقتی می خواهید پوست شما بی عیب و نقص به نظر برسد ، مخلوط کننده زیبایی جایگزین خوبی برای یک برس است.

چگونه می توان از مخلوط کن زیبایی استفاده کرد تا از بنیاد مایع استفاده شود؟
Beauty-Blenderr Pinit
تصویر: Shutterstock

پایه و اساس را در تمام صورت قرار دهید ، روی محصول با مخلوط کننده زیبایی مرطوب بروید و مخلوط شوید! وقت خود را صرف کرده و در حین ترکیب صبر داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که محصول به طور مساوی توزیع شده است تا در مکان ها به نظر نمی رسد کیک باشد.

iii) اسفنج آرایشی
نحوه استفاده از بنیاد مایع - 3 (iii) Makeup Sponge Pinit
تصویر: Shutterstock

این نسخه قدیمی تر مخلوط کن زیبایی است. اسفنج ها به صورت مربع و گوه بریده می شوند و از آن برای اعمال فونداسیون روی پوست استفاده می شود. این یک گزینه ارزان قیمت است زیرا نیازی به صرف هزینه زیادی برای برس ندارد.

چگونه می توان از اسفنج آرایش برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟
چگونه می توان از اسفنج آرایش برای اعمال بنیاد مایع استفاده کرد؟ پینیت
تصویر: Shutterstock

اسفنج آرایش را در فونداسیون که در قسمت پشتی دست قرار دارد ، خم کنید و در سکته های سبک شروع به استفاده از آن روی صورت کنید. از مرکز صورت شروع کنید و به سمت بیرون بروید. کار خود را ادامه دهید تا زمانی که از پوشش راضی باشید.

IV) انگشتان
انگشتان برای اعمال بنیاد مایع Pinit
تصویر: Shutterstock

برو طبیعی! از آنچه به شما داده شده استفاده کنید! همه ما از آنجا شروع کردیم! در حقیقت ، من هنوز از انگشتان خود برای اعمال کرم bb و رفع قسمت های خاصی استفاده می کنم. انگشت حلقه ابزاری عالی است! در حین استفاده از کانسیلر بسیار خوب خدمت می کند. با این وجود ، اگر پوست روغنی دارید ، از انگشتان خود استفاده نکنید زیرا روغنهای طبیعی انگشتان در صورت شما پخش می شود.

چگونه می توان از انگشت استفاده کرد تا از بنیاد مایع استفاده شود؟
چگونه می توان از انگشت استفاده کرد

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۲:۱۰ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

10 بهترین کیت رنگ آمیزی ابرو

از اواخر ، بسیاری از خانمها در مورد کیت های رنگ آمیزی ابرو شلوغ می شوند ، و شوق را می فهمیم. اگر به دنبال راهی سریع و آسان برای تقویت کردن مرورگرهای خود هستید - این همان است! رنگ ابرو نوعی رنگ موی نیمه دائمی است که مخصوصاً برای ابروهای کم نظیر شکل گرفته است. شما می توانید در آسایش خانه خود این روش را انجام دهید و در حدود 10-15 دقیقه می توانید سایه یا دو تیره تر از آنها بگیرید! وقت آن است که از مدادهای خسته کننده خسته شده خداحافظی کنید و از کمی تقویت رنگ بهره مند شوید.

ما برخی از مؤثرترین کیت های رنگ آمیزی ابرو را آزمایش و آزمایش کرده ایم ، و شما نیز باید به این دلیل باشید که مرورگرهای کارا دلویوین-esque باید در دسترس همه باشد

بررسی قیمت محصولات
کیت رنگ ابرو دائم ابرو Godefroy برای چک قیمت ، کیت رنگ ابرو دائمی ابرو را بررسی کنید
Etude Tint Gel Brows My Check Price
قیمت بررسی ابرو دائمی ابرو
SmartFX SmartBrow بررسی قیمت
بررسی قیمت مژه و ابرو RefectoCil
ژل ابرو Wunder2 Wunderbrow قیمت را بررسی کنید
قیمت کیت مژه و ابرو 1000 ساعته را بررسی کنید
10 کیت بالا برای رنگ آمیزی ابرو برای مبتدیان برای پر کردن ابعاد ابرو
1. کیت رنگ ابرو دائمی ابرو Godefroy فوری

کیت رنگ ابرو فوری Godefroy فوری فوری Pinit
طرفداران

آسان برای استفاده
در سایه های مختلف موجود است
سهل الوصول
کیفیت بالا
منفی

بسته بندی ناخوشایند
نقد و بررسی کیت رنگ دائمی ابرو Godefroy فوری
این کیت یکی از محبوب ترین گزینه ها برای رنگ آمیزی ابرو "در خانه" است که در بازار موجود است. جعبه شامل چهار کپسول پر از پودر رنگ آمیزی ، یک بطری کوچک فعال کننده ، یک فنجان کوچک و چهار چوب نارنجی ارگانیک است. پس از مخلوط کردن ، رنگ بدون بو است و به راحتی می توانید آن را روی موهای ابرو خود بمالید بدون اینکه آب آن قطره و کدر شود. این کیت به رنگ قهوه ای متوسط ​​، قهوه ای تیره ، قهوه ای روشن و مشکی طبیعی دیده می شود. این نتایج شگفت انگیز به شما می دهد که به طور متوسط ​​4-6 هفته طول می کشد. قطعاً این را امتحان کنید!

 

بازگشت به TOC

2. رنگ لحظه فوری BaeBrow

BaeBrow فوری رنگ Pinit
طرفداران

بسیار آسان برای استفاده
لطیف و طبیعی به نظر می رسد
چهار هفته طول می کشد
رنگ بدون مخلوط
منفی

فقط در سه سایه موجود است
بررسی نقاشی فوری BaeBrow
اگر در مورد رنگ آمیزی ابروهای خود حصار بوده اید ، بگذارید این تصمیم را برای شما راحت تر بگیریم. رنگ لحظه ای BaeBrow نیازی به اختلاط ندارد و زحمتی که همراه آن است. شما باید پوست خود را با مقداری ژل Petroleum بچسبانید و این رنگ بدون مخلوط را با استفاده از اپلیکاتور پا سوزن در ابرو خود مسواک بزنید ، سپس بعد از 3-4 دقیقه آن را برای یک رنگ ظریف که به طور متوسط ​​تا چهار هفته طول می کشد ، پاک کنید. به رنگ مشکی ، قهوه ای روشن و گرافیت موجود است. برای برخی از رنگ آمیزی سریع و آسان ، این گزینه عالی است.

بازگشت به TOC

3. Roux Lash And Brow Tint

Roux Lash And Brow Tint Pinit
طرفداران

برنامه آسان
نتایج موثری را برای هر دو ضربه شلاق و مرورگر ارائه می دهد
FDA تأیید شد
عوارض جانبی ندارد
منفی

فقط در دو سایه موجود است
Roux Lash and Brow Tint Review
این رنگ و باریک و شاداب ابرو ملایم است و هیچ نوع تحریک کننده ای ایجاد نمی کند. این برای مرورگرها یا مژگان نور به طور طبیعی مناسب است. اگر فقط دستورالعمل ها را رعایت کنید و از منابع ارائه شده استفاده کنید ، در کمتر از ده دقیقه نتایج سریع و بی خطر به شما می دهد. رنگ تا چهار هفته دوام می آورد ، پس از آن بتدریج بر روی تن محو می شود. به رنگ مشکی و قهوه ای موجود است. این مخصوصاً برای کسانی که دارای مرورگرها و مژگان طبیعی ورزش هستند بسیار عالی است. آن را امتحان کنید ، و می دانید چه تفاوتی با رنگ ایجاد می کند!

بازگشت به TOC

4- ژل Bride My Etude Tint My

Etude Tint Gel Brit My Gel
طرفداران

آسان برای استفاده
رنگ لطیف و ملایم
عوارض جانبی ندارد
منفی

دو ساعت طول می کشد تا طی یک هفته محو شود و محو شود
بررسی ژل مرورگرهای Etude Tint My
از رنگهای نیمه دائمی می ترسید؟ نگران نباش این لکه ابرو است که حدود یک هفته ادامه دارد. فقط کافی است مرورگرهای خود را با محصول پر کنید ، دو ساعت صبر کنید و سپس به آرامی فیلم را لکه دار کنید. در سه سایه قهوه ای موجود است که بازده رنگی پر جنب و جوش و در عین حال طبیعی تر را به دست می آورد. این برای کسانی که می خواهند ابتدا با یک رنگ کوتاه ابرو کوتاه کنند ، بسیار عالی است. در هنگام استفاده از مرورگرهای خود کاملاً تاریک و تعریف نشده باشید. پس از پاک کردن رنگ و شستشو ، این حالت کم رنگ خواهد شد.

 

بازگشت به TOC

5- رنگ موی ابرو دائمی

رنگ موی ابرو دائمی پینیت
طرفداران

کیفیت بالا
تعریف براق را به مرور اضافه می کند
رنگ ماندگار
منفی

گران قیمت برای یک برنامه واحد
نقد و بررسی دائمی ابرو ابرو
این کیت ادعا می کند به صورت قهوه ای تیره یا قهوه ای تیره به شما زیبایی چشم می بخشد. اگر ابروهای بسیار سبک دارید ، این کار در رنگ آمیزی کار بسیار خوبی خواهد کرد. مخلوط کردن آسان است و حدود 10 دقیقه طول می کشد تا فرایند به پایان برسد. اگر می خواهید ظاهری شدیدتر داشته باشید می توانید آن را طولانی تر کنید. اگرچه یک کیت یک برنامه واحد به شما ارائه می دهد و آن را به گزینه ای نسبتاً گران قیمت تبدیل می کند ، اما این یک محصول با کیفیت بالا است که قیمت آن را تشکیل می دهد.

 

بازگشت به TOC

6. SmartFX SmartBrow

SmartFX SmartBrow Pinit
طرفداران

ضدآب
باعث می شود مرور ها پر ، تیره تر و ضخیم تر به نظر برسند
سریع و آسان برای استفاده
فرمول بلند پوشیدن که از تمرین و شنا برخوردار است

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۵۱:۰۹ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

Lakme Lip Love بررسی مراقبت از لب

آیا تاکنون فکر کرده اید که رژ لب مرتب خود را برای داشتن مومیایی کردن لب محکم و محافظت کرده و از لب های شما جابجا کنید؟ جواب این است که پیدا کردن یک مومیایی کردن لب عالی. اینها مزایای هیدراته کننده و همچنین رنگهای مورد علاقه خود را ایجاد می کنند ، این وسط مناسب بین رنگ لب و مراقبت از لب است.

بهترین بخش این است که شما به تنهایی تلاش می کنید تا یک شستشوی ظریف رنگ را بر روی آب و هوای پوشیده از هوا حل کنید! من قصد دارم به بررسی Lip Love Lip Lip ، که طیف وسیعی از موهای زائد لبهای دو هسته ای از Lakme است ، بپردازم. خواندن را ادامه دهید تا دریابید که چگونه مومیایی لب لب لاک در این بررسی محاصره شده است.

بررسی قیمت محصولات
قیمت چک آلبالو
قیمت بررسی توت فرنگی
بررسی قیمت وانیل
قیمت چک کاکائو
قیمت چک انگور
بررسی قیمت نارنگی
قیمت بررسی تمشک
قیمت چک قیمت زردآلو
بررسی قیمت انبه
بررسی قیمت هندوانه
Lakme Lip Love بررسی مراقبت از لب
عاشق پیشنهاد جدید Lakme هستید - Lip Love Lip مجموعه ای از موهای زائد دو هسته ای است ، اولین نوع از این نوع در هند است. کمی مراقبت و مراقبت از لب است. لب های خود را با ترکیبی از یک هسته تغذیه کننده همراه با یک اشاره رنگ و SPF 15 مرطوب کرده و از آن محافظت کنید.


Lakme Lip Love Lip Lip Pinit

ویژگی ها و مزایا
مومیایی کردن فوق العاده مرطوب کننده
هسته لوکس و کرمی که لبهای شما را تغذیه می کند
چرخش از رنگ برای یک اشاره رنگ
SPF 15 برای محافظت از لبهای ظریف در برابر آفتاب محافظت می کند
در سایه های مختلف موجود است
عطر دلپذیر
بسته بندی
همه سایه ها در بسته بندی های کاملاً زیبا قرار دارند. این یک چوب پیچ و تاب و پلاستیکی با کلاه شفاف است. رنگ چوب نمایانگر سایه است. همچنین نام سایه در انتهای چوب نوشته شده است. به طور کلی ، جذاب ، محکم و مسافرتی است.

تجربه من در مورد مراقبت از لب Lakme Lip Love
من مومیایی کردن لب خوب را دوست دارم ، به خصوص در مواقعی که لبهای من کمی بسته شده است و برای رطوبت و مقداری رنگ گریه می کنند. من بسیار هیجان زده شدم که وقتی آنها را در مغازه دیدم ، لبهای لب Lakme Lip Love Lip Care را امتحان می کند. برای مبتدیان ، آنها بسیار زیبا به نظر می رسید ، و می گفت: "چوب های رنگی شده با مراکز خامه ای" روی مقوا بیرونی ، که باعث شد حس کنجکاوی من برای دیدن چگونگی عملکرد این کار برانگیزد. این تجربه من است!

بافت و رایحه
Lakme Lip Love از قوام خامه ای برخوردار است و بافت آن از جنس پروانه صاف و مطبوع است. به راحتی روی لبهای من می چرخد ​​و آنها را نرم و نرم می کند. با عطر و بوی آن ، بوی شیرینی می دهد. بوی بیش از حد قدرت نیست و پس از مدتی استفاده از بین می رود. همچنین به دلیل اینکه مومیایی غیر چسبنده است روی لب لک نمی خورد.

قدرت ماندن
حدود چهار ساعت بدون هرگونه خوردن و آشامیدن می ماند. با این حال ، لبهای من در تمام طول روز احساس مرطوب می کند. با این حال ، این می تواند از وعده های غذایی زنده نماند - اما شما همیشه می توانید هر وقت لازم باشد ، دوباره از آن استفاده کنید.

اثر
آیا لبهای چاق شده را بهبود می بخشد؟ بله ، باعث می شود لبهای شما حتی بعد از محو شدن موهای لب احساس تغذیه شود. شدت رنگ از سایه به سایه متفاوت است. همچنین ، روی لب زیاد نمی نشیند.

سایه های مراقبت از لب
این موهای براق لب در ده سایه وجود دارد که نام آن ها به دلیل طعم های بستنی خوشمزه است.

گیلاس

Lakme Lip Love Lip Care Cherry Shade Pinit
این سایه زیبا به رنگ قرمز و صورتی است و بیشترین سایه رنگی از این محدوده است. برای پوشیدن روزانه یا برای مواقعی که احساس لزوم اضافه کردن طلایی از قرمز به لبهای شما دارند ایده آل است. با پایان براق ، لبهای شما را مرطوب می کند.


توت فرنگی

Lakme Lip Love Lip Care Strawberry Shade Pinit
این سایه توت فرنگی یک رنگ صورتی ناب کودک است. صورتی کمی آبی رنگ است. به نظر می رسد وقتی روی لب استفاده شود بسیار طبیعی است. وقتی می خواهید به فروشگاه مواد غذایی بپردازید برای مقداری رطوبت به لب و محافظت از آفتاب به فروشگاه مواد غذایی می روید!


وانیل

Lakme Lip Love Lip Lip Van Van Shade Pinit
این یک مومیایی روشن و بدون رنگ است. اگر می خواهید این لایه براق به نظر برسد ، می توانید از این سایه در زیر رژ لب خود برای آبرسان کردن لب و یا بالای رژ لب مات استفاده کنید. هنگامی که به تنهایی استفاده شود ، یک پوسته سفید پوستی روی لب ها می گذارد - فقط یک سر به بالا.


کاکائو

Lakme Lip Love Lip Care کاکائو Shade Pinit
این سایه قهوه ای برهنه زیبا است که در تمام رنگ های پوست بسیار عالی به نظر می رسد. رنگ آن خیلی رنگی نیست ، اما شما را با این رنگ کمی رنگ ترک می کند - مناسب برای روزهایی که می خواهید یک لب خنثی داشته باشید اما نمی خواهید برای رژ لب بروید.


انگور

Lakme Lip Love Lip Care Grade Shade Pinit
انگور یک رنگ آلو زرق و برق دار است. این رنگ یک رنگ لطیف و پر زرق و برق را بر روی لب شما منتقل می کند و همچنین دارای رایحه ای انگور شیرین است.


نارنگی

Lakme Lip Love Lip Lip Tangerine Shade Pinit
این سایه نارنجی برای تابستان مناسب است! هنگامی که استفاده می شود ، به نظر می رسد بیشتر مانند یک هلو روشن به نظر می رسد بسیار واضح است. رنگ روی لبهای روشن تر بهتر نشان داده می شود.


تمشک

Lakme Lip Love Lip Lip Raspberry Shade Pinit
تمشک یک سایه صورتی توت است که یک طعم صورتی طبیعی به لب شما اضافه می کند. برای نشان دادن رنگ باید لایه بندی شود. همچنین دارای رایحه تمشک معمولی است.


زردآلو

Lakme Lip Love Lipme رژ لب زردآلو سایه Pinit
این سایه صورتی بسیار مرجانی است. مناسب عید است

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۱۸ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

بهترین خط چشم های Loreal - 10 مورد برتر ما

L'Oreal بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و بهداشتی جهان است که در 130 کشور جهان وجود دارد و دارای 5 قاره است. این برند توسط افراد مشهور برجسته در هر نقطه از جهان تأیید می شود. این محصول برخی از محصولات شگفت انگیز و با کیفیت را دارد.

L'Oreal برخی از بهترین آسترهای چشم را برای ما به ارمغان می آورد و یک عاشق آرایش باید حتماً حداقل یکی از این محصولات جذاب را امتحان کند. در اینجا من ده مورد برتر باریک چشم L'Oreal را ذکر کرده ام که به شما در انتخاب بهتر کمک می کند.

بررسی قیمت محصولات
لیورآلر فوق العاده لیترر لیورآلر Lhroreal 24hr Water Eyeliner - سیاهترین قیمت چک
لیورآلر فوق العاده لیترر لیورآلر 24 ساعته واتر لیلر - قیمت چک قهوه ای
قیمت بررسی قیمت لاینر فوق العاده سریع تأثیر ناپذیر L'oreal Super Liner
چراغ روشنایی فوق العاده Lioralal (یاقوت کبود تیره) برای بررسی چشمان آبی
خط چشم مایع Super Liner Lierid Liner - قیمت چک لیست سیاه
قیمت چک لاینر فوق العاده کربن براق لاینورال
قیمت بررسی آستر مداد رنگی کانتور Lloreal
قیمت چک لاینر Pencil Pencil Perfect Liner
دوست داشتنی ترین مژه های لورال
1. لیلر فوق العاده لیلر آب 24 ساعته Liororeal Super Liner - سیاهترین مشکی:

لیورآلر Super Liner 24 ساعته ضد آب ژل خط چشم - Blackest Black Pinit

خط چشم ژل Loreal یکی از بهترین آسترهای ژل موجود در هند است. در 2 رنگ - سیاه و قهوه ای وجود دارد. آستر را می توان بسیار صاف و آسان بکار برد. این وسیله با یک برس آستر ارائه می شود که به راحتی و راحت می تواند خطوط ضخیم و نازک را ترسیم کند. سایه ، مشکی بسیار رنگی است و به رنگ جت مشکی با یک پایان نیمه مات می دهد. قدرت ماندن بسیار شگفت انگیز است. مدت طولانی بدون لکه دار شدن و محو شدن می ماند. آستر ضد عرق ، ضد لک است و با یک پاک کننده آرایش می توان آن را به راحتی جدا کرد.


2. خط چشم ژل ضد آب 24 Lhroreal Super Liner 24 ساعت - قهوه ای:

 L'oreal Super Liner 24 ساعته ضد آب ژل خط چشم - Brown Pinit
این سایه قهوه ای بوش ژل است. سایه قهوه ای مناسب با نازک و شفاف است که باعث می شود آن را برای پوشیدن روزانه یا پوشیدن کار مناسب کنید. بیش از 8 ساعت می ماند و کاملاً ضد آب است.


[بخوانید - مجموعه بی نظیر محصولات آرایشی L'oreal]

3. لاینر Super Liner Super Liner Instant Impact Final Liner:

L'oreal Super Liner Instant Impact Felt Liner Pinit
آستر احساس لورئال یک بوش مایع است که به سبک قلم نشانگر ارائه می شود. نوک نمدی باعث ایجاد سهولت و دقت در ایجاد ظاهری متفاوت می شود ، خواه باند بالدار یا چشم گربه باشد. بلافاصله پس از کاربرد خشک می شود. سایه جت مشکی است و جلای براق به چشم می بخشد. تنها تفاوت این محصول این است که ضد آب نیست و هنگام تماس با حتی چند قطره آب حل می شود.


[بخوانید: مارک های خط چشم]

4. لومینایزر Super Liner L'oreal - چشم های فندق (آمتیست سیاه):

L'oreal Super Linum Luminizer - Eyel Eyes (سیاه آمتیست) Pinit
سوپر لاینایزر L’Oreal در 3 سایه خیره کننده با ذرات بازتاب دهنده نور ارائه می شود که هر کدام برای چشم های رنگی مختلف فرموله شده اند. آمتیست سیاه یک سایه آلو تیره زیبا است که برای زیبایی های فندق چشم در نظر گرفته شده است. سایه زرق و برق دار با یک درپوش شفاف روشن می کند و رنگ چشم را به روشی زیبا تقویت می کند. آستر بدون اجرای کار صاف است. قدرت ماندن نیز خوب است و 6 ساعت بیشتر بدون محو شدن و خونریزی می ماند.

5. لومینر کننده فوق العاده آستر L'oreal - چشم های قهوه ای (الماس سیاه):

نورپردازی لاینر فوق العاده L'oreal - چشم های قهوه ای (الماس سیاه) Pinit
فرمول Black Diamond شبیه سایر سایه های موجود در این محدوده است. این مخصوص چشم های قهوه ای است و در سایه مشکی براق قرار دارد. این یک مشکی نرم و دارای تابش ریز آبی و طلایی است. برای بدست آوردن رنگی تیره و غنی شدید ، 2 ضربه تند و سریع انجام می شود. سایه روشن و براق این آستر کاملاً چشمهای قهوه ای تیره را تکمیل می کند. 5 ساعت به راحتی بدون محو شدن می ماند.

6. لومینایزر فوق العاده لاینر Loreoreal (یاقوت کبود تیره) برای چشم های آبی:

L'oreal Super Linum Luminizer (یاقوت کبود تیره) برای Pinit Eyes Blue
سایه تیره یاقوت کبود یک آبی رنگ نیمه شب با زرق و برق جواهر است که بر روی چشم های آبی زیبا به نظر می رسد. این سایه هیچ زرق و برق و براق ندارد و باعث می شود آن را برای پوشیدن روزانه مناسب کنید. رنگدانه این سایه شگفت انگیز است و در عرض چند ثانیه خشک می شود. مطمئناً این مورد باید از این محدوده خریداری شود.


7. لاینر Super Liner Liquid Eye Liner - سیاه و سفید:

 L'oreal Super Liner Liquid Eye Liner - Black Laquer Pinit
اگر به دنبال انتخابی مناسب در بین مژه های مایع لورئال هستید ، بهترین گزینه برای باریکترین حالت فوق العاده L'Oreal است. متقاضی دارای یک قلم نوک اسفنجی است که برای ایجاد خطوط ریز و ضخیم و یک تلنگر شرجی به شما می دهد. در عرض چند ثانیه خشک می شود. سایه جت مشکی با یک پایان کامل است. آستر ضد سبه است و بیش از 4 ساعت می ماند. این تست از نظر چشم پزشکی است و برای استفاده از لنزهای حساس چشم و لنز کاملاً بی خطر است.


8. خط چشم فوق العاده کربن براق Lineral Liner:

L'oreal Super Liner Carbon Gloss Liner Eye Liner Pinit
Carbon Gloss نسخه براق و فوق العاده بوش است. اگر علاقه زیادی به آسترهای مات ندارید ، می توانید با خیال راحت از این انتخاب کنید. آستر از درخشش مناسب برخوردار است. کاملاً براق نیست ، اما g

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۰:۵۵ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

بهترین و سایه های لهستانی ناخن Elle 18 - 10 مورد برتر ما

Elle 18 طیف گسترده ای از لوازم آرایشی را شروع می کند ، از رژ لب تا لایه برداری از لب تا دامنه پر رنگ آنها از رنگ ناخن. به دلیل قیمت مناسب و در دسترس بودن ، یکی از مارک های مشهور در هند بوده و خواهد بود.

دامنه پرشده ناخن Elle 18 طیف گسترده ای از رنگ های ناخن را ارائه می دهد. آنها چنین سایه های دوست داشتنی و قیمت متوسط ​​دارند که شما را وسوسه می کنید تا کل مجموعه کامل ناخن ها را بخرید!

بررسی قیمت محصولات
قیمت Elle 18 Nail Pops Shade 23 بررسی قیمت
بررسی قیمت Elle 18 Nail Pops Shade 65
Elle 18 Nail Pops 07 بررسی قیمت
Elle 18 Nail Pop Shade 37 بررسی قیمت
10 سایه برتر Elle 18 ناخن های لهستانی با شماره
در اینجا 10 گزینه برتر ما برای سایه های لاک ناخن Elle 18 ارائه شده است. شما قطعاً باید این موارد را امتحان کنید.

1. Elle 18 Nail Pops Shade 18:

 پینیت
این سایه طلایی زیبا از محدوده ناخن ellle 18 برای همه آن دسته از دوستداران رنگ طلایی است.
[بخوانید: بهترین محصولات Elle 18 در هند]

2. Elle 18 Nail Pops Shade 15:
 پینیت
این یک سایه خاکستری تخته سنگ با تابش نور است که می تواند در یک روز بارانی فوق العاده به نظر برسد. همچنین می توانید این لباس را با لباس های اداری خود بپوشید.
3. Elle 18 Nail Pops Shade 23:
 پینیت
این سایه آلو براق است که می تواند با سارهای ژرژت آلو شما عالی شود.

 

4. سایه چشم 13 Elle 18 ناخن:
 پینیت
این سایه سبز زیبا و درخشان برای همه آن دوستداران سبز است.

5. Elle 18 Nail Pops Shade 65:
 پینیت
این سایه آبی مات دوست داشتنی و سر چرخان است. اگر هنوز آن را تصرف نکرده اید ، زمان خرید این مورد را حتماً بخرید!

 

6. Elle 18 Nail Pops 07:
 پینیت
اگر متعصب ناخن باشید ، یک رنگ صورتی شیرین همیشه یک انتخاب دوست داشتنی است. اگر در مجموعه لاک ناخن خود سایه ای از صورتی ندارید ، بنابراین مجموعه لاک ناخن شما به اندازه ابرهای بارانی کسل کننده است. بنابراین این ناخن را سریعاً جمع کنید.


7. Elle 18 ناخن پاپ شماره 33:
 پینیت
این سایه مارون دوست داشتنی گوتیک است. مطمئناً عاشق این یکی خواهید شد.
[بخوانید: بهترین جلا های ناخن قرمز]

8. Elle 18 Nail Pop Shade 35:
 پینیت
این یک سایه سیاه تیره گوتیک است که غیر معمولی است و زنان نباید از امتحان کردن این موضوع در تاریخ بترسند. بنابراین بیرون بروید و یک سایه سیاه امروز بگیرید.

9. Elle 18 ناخن Pop Shade 37:
 پینیت
این یک آلو دوست داشتنی یا سایه بنفش کثیف است. این می تواند با لباس های سنتی شما بسیار زیبا به نظر برسد یا ممکن است با شلوارک تابستانی آلو شما باشد.


10. Elle 18 Nail Pops Shade 41:
 پینیت
این سایه رنگ روشن عروس قرمز است. این رنگی است که حتما باید امتحان کنید زیرا مهم نیست که چطور لباس بپوشید ، چه سنتی باشد و چه غربی ، هر زمان دیگری به یک رنگ قرمز زیبا برای مطابقت با روحیه خود نیاز خواهید داشت. این یکی را امتحان کن. این فقط زرق و برق دار است

مرجع:ثانیکالا


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۹:۵۷ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

بهترین بررسی ها و مبادلات لهستانی Lakme Nail - 10 مورد برتر ما

Lakme همواره جزء انتخاب های برتر برندهای آرایشی در بین زنان هندی بوده است. Lakme نه تنها لوازم آرایشی و بهداشتی استثنایی مخصوص جیب را برای صورت ، ناخن ها و بدن ارائه می دهد ، بلکه تجارب زیبایی منحصر به فردی را در مجالس و سالن هایی که به عنوان سالن ها و استودیوهای Lakme برای ما شناخته می شوند ، ارائه می دهد.

این برند بیش از 50 سال است که وجود دارد و برای هفته مد Lakme کاملاً مشهور است و وقتی صحبت از لوازم آرایشی این مارک مشهور هندی است ، هیچ وقت نمی توانیم طیف های بسیار جذابش از جلا دادن ناخن ها را فراموش کنیم.

Lakme شناخته شده است برای تغییر و راه اندازی طیف جدیدی از رنگ ناخن ها غالباً متناسب با شخصیت ها و نیازهای مختلف.

این محدوده های زیبا و جذاب از جلاقه هایی مانند Lakme True Wear Range را ارائه می دهد.
دامنه ساقه Lakme به نام Lakme Color Crush Range دارای برخی از رنگ های شگفت انگیز و دمیده است.
همچنین برای محدوده هایی مانند Lakme Nine تا Five Range شناخته شده است که رنگ هایی را برای خانم های مطبوع ارائه می دهد.
محدوده رنگ ناخن Lakme Fast and Fabulous Nail سایه های براق کننده و شگفت انگیزی را ارائه می دهد ، در حالی که رنگ ناخن Cremes محدوده رنگهای ناخن مات را ارائه می دهد.
سایه های لهستانی Lakme Nail

در اینجا 10 رنگ برتر من لهستانی ناخن Lakme ارائه شده است. اگر هنوز آنها را امتحان نکرده اید ، قطعاً باید این موارد را امتحان کنید.

بررسی قیمت محصولات
سایه 23 رنگ رنگ Lakme 'بررسی قیمت
Lakme True Wear Tarun Tahiliani 20 بررسی قیمت
قیمت چک Lakme Color Crush Shade 16
ناخن له رنگی Lakme Color Shade 18 Check Price
Lakme Color Crush Nail Polish Shade 06 بررسی قیمت
Lakme Color Crush Shade 02 بررسی قیمت
Lakme Fast and Fabulous Shade 09 بررسی قیمت
سایه رنگ Lakme Crush Shade 01 بررسی قیمت
1. سایه رنگ 23 Lakme ':
 پینیت
بیایید ده رنگ ناخن برتر ما را با این رنگ قرمز دوست داشتنی شروع کنیم. اگر مجموعه لاک ناخن شما قرمز ندارد ، شما واقعاً کلکسیونی خوبی برای گفتن ندارید ، زیرا قرمزها همیشه در آن هستند. این رنگ قرمز صورتی مایل به قرمز را برای داشتن ظاهری گلم امتحان کنید.


2. Lakme Cremes Shade 041:
 پینیت
این رنگ آبی تیره مات می تواند با هر لباس شب تیره و تیره از لباس سیاه به رنگ دلخواه شما برود. این یکی را حتی با یک رژ لب تیره و چشم های Smokey برای جذابیت Goth امتحان کنید.
3. Lakme True Wear Tarun Tahiliani 20:
 پینیت
این سایه لعاب Purplish می تواند با هر کدام از کرست های براق شما یا حتی ساری های ابریشمی براق شما بسیار عالی باشد.


4. سایه 16 رنگ Lakme Crush Shade 16:
 پینیت

این رنگ صورتی مات و صورتی مات و مات است که باید امتحان کنید. اگر به دنبال رنگی شیرین و دخترانه بد بو هستید ، می تواند یک آمار کلی باشد.

5. سایه لهستانی 18 ناخن Lakme Color Crush:
 پینیت

این یک رنگ صورتی دوست داشتنی Fuchsia Matte است که می تواند لباسهای روز شما را خیره کند. و به عنوان یک دختر ، شما قطعاً عاشق این سایه صورتی خواهید بود.

6. سایه لهستانی ناخن Lakme Color Crush 06:
 پینیت
این یک رنگ صورتی دوست داشتنی Fuchsia Matte است که می تواند لباسهای روز شما را خیره کند. و به عنوان یک دختر ، شما قطعاً عاشق این سایه صورتی خواهید بود.


7. سایه رنگ 02 Lakme Crush Shade 02:
 پینیت

بلوزها همیشه در مورد رنگ ناخنها به چشم میخورند. سایه آبی تیره وسط مانند آبی که به شما نشان داده ایم می تواند علاوه بر مجموعه ای کامل در کل زمان شما باشد. این رنگ در یک رنگ مات یک آزمایش قطعی است.

8. Lakme Fast and Fabulous Shade 09:
 پینیت

این سایه شراب شراب انگور شیرین و سبک باید امتحان شود.

9. Lakme نه تا پنج ناخن سایه لهستانی 08:
 پینیت
این سایه بسیار متفاوت از رنگ سبز است که می تواند انتخاب خوبی برای ناخن های شما باشد.
10. سایه رنگ 01 Lakme Crush Shade 01:
 پینیت
اگر به دنبال سایه روشن و طلایی روشن طلایی هستید ، اینجاست که جستجوی شما به پایان می رسد. قطعاً می توانید این رنگ را امتحان کنید ، در حالی که آن را با لباس مهمانی شبانه خود تنظیم می کنید ، در نتیجه زیبایی بیشتری به شما می بخشد.


آیا شما صاحب تمام سایه ها هستید؟ ممکن است بعضی از آنها درست باشند؟ پس چرا دیگر خرید نمی کنیم و مجموعه خود را کامل می کنیم؟

* منوط به در دسترس بودن

همچنین گزینه های برتر لاک ناخن Lakme را با ما در میان بگذارید.

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۴:۰۲ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)

بهترین ماشین های هنری ناخن - 10 عکس برتر ما

دستگاههای هنری ناخن باعث ایجاد انقلابی در دنیای هنر ناخن شده اند. از آنجا که این هنر بسیار در مورد کمال و نتایج خوب است ، این ماشین ها بطور گسترده توسط متخصصان مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد جدیدی به هنر ناخن بخشیده است. انواع مختلفی از ماشین آلات هنری ناخن نیز وجود دارد. در زیر فهرست های برتر ما از بهترین ماشین های هنری ناخن ذکر شده است.

10 ماشین برتر برتر هنری ناخن
1. چاپگر ناخن - همه در یک سیستم:
چاپگر ناخن دارای طرح های از پیش تعیین شده هنر ناخن است به گونه ای که می توانید آنها را با رنگ دلخواه خود چاپ کنید. در یک زمان و با کمال بر روی یک میخ چاپ می شود. این دستگاه چاپ ناخن قابل حمل و استفاده گسترده در سالن های هنر ناخن و توسط متخصصان است.

2. لامپ مانیکور 12W و ماشین هنری ناخن - Open Automatic:

این محصول ساخته شده در چین برای هنر ناخن بسیار آسان است و طرح های مورد نظر شما با این کار به راحتی روی ناخن های شما قابل چاپ است. مزیت اضافه شده این است که در مقایسه با سایر ماشین های هنری ناخن ، این هنر را در 1/4 از زمان خشک می کند. تمام ناخن ها با هم چاپ می شوند تا یک نتیجه عالی داشته باشند.

[بخوانید: محصولات هنری ناخن]

3. دستگاه هنری ناخن Imaginail:
این دستگاه هنری ناخن با هزاران اثر هنری از پیش تعریف شده برای انتخاب وجود دارد. در میان اکثر استودیوهای هنری ناخن و متخصصان استفاده از آن بسیار آسان و محبوب است. طولانی ، کوتاه یا مصنوعی ، با انتخاب دلخواه خود رنگ هایی را انتخاب می کند.

4. دستگاه چاپگر ناخن 2011 / نقاشی هنری ناخن:
دستگاه چاپگر ناخن 2011 برای طراحی های زیبایی که می تواند بسازد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول بسیار گران قیمت است و عمدتاً توسط هنرمندان برجسته ناخن یا استودیوهای حرفه ای با سطح بالا استفاده می شود. عملکرد محصول نیز پیچیده است.

5. دستگاه چاپ هنری سیگما ناخن:
این چاپگر ناخن از Sigma آسان است زیرا در سیستم عامل ویندوز کار می کند. این چاپ با کیفیت عکس به ناخن ها و سایر خروجی های اضافی که بسیار رضایت بخش هستند ، می دهد. این یک انقلاب دیجیتالی در صنعت هنر ناخن است.

6. تمبرهای هنری ناخن:
دستگاه های تمبر ناخن ساده ، دستی و کاربردی آسان هستند. این محصول بیشتر توسط کسانی استفاده می شود که ناخن های خود را در خانه چاپ می کنند. استفاده از آن بسیار آسان است و نتایج ساده اما زیبایی را ارائه می دهد. برای انواع مختلفی از طراحی می توانید از کارتهای مختلف هنری ناخن موجود در بازار استفاده کنید.

7. دستگاه مانیکور فایل دریل اکریلیک ناخن برقی:
این مته هنر ناخن با ضمیمه های مختلفی برای مانیکور و هنر ناخن همراه است. تنها نکته ای که باید مراقب باشید این است که باید از آن به صورت دستی استفاده شود. بنابراین برای نتایج کامل به تمرین زیادی نیاز دارید. دستگاه چند منظوره است و می توان برای مانیکور نیز استفاده کرد.

[بخوانید: 7 نوع برس هنری ناخن]

8. مجموعه برقی پدیکور مانیکور مانیکور دستگاه برقی ناخن برقی 110V:
از این دستگاه کم توان به راحتی می توانید برای طراحی های هنری ناخن دست به صورت رایگان استفاده کنید. این چند منظوره است و می تواند برای مانیکور استفاده شود. طراحی ناخن پدیکور و ناخن پا نیز طراحی شده است. تنها اشکال این است که دستگاه حجیم است.

9. چاپگر ناخن (مدل هوشمند):
از نظر ظاهری این دستگاه مانند چاپگرهای دیجیتال معمولی است. با استفاده از یک کامپیوتر معمولی ، سبک ، قابل حمل و دسترسی آسان است. بر روی ناخن های طبیعی و مصنوعی چاپ می شود و بازده ای با کیفیت می بخشد.

10. دستگاه دریل ناخن BNX 1184:
این دستگاه همچنین یک وسیله نقلیه الکتریکی قابل حمل ناخن است که مورد استفاده هنرمندان ناخن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. کار با آن سریع است. تمام آنچه شما نیاز دارید کنترل دستان شماست. این عمدتا برای طراحی هنر ناخن دست رایگان استفاده می شود و کار شما را آسان می کند.

[بخوانید: طرح های هنری ناخن فرانسوی Tip Nail]

دستگاه های هنری ناخن باعث می شوند که نقاشی ناخن کار ساده ای باشد و همچنین بسیار کاربر پسند است. اینها کاربرد بسیار خوبی دارند اما معمولاً برای مصارف خانگی خریداری نمی شوند. محصولات متنوعی در بازار موجود است و بنابراین ، قبل از خرید یک تحقیق کامل توصیه می شود.

مرجع:sanykala


برچسب: پوست شفاف،لطافت پوست،دکتر پوست،مراقبت پوست،مراقبت مو،پوست براق،،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۵۱ توسط:سمیرا موضوع: نظرات (0)